betclic

Piotr Zieliński: Najistotniejsza będzie zdobycz punktowa

Ostatnia aktualizacja: 06/10/16 10:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

– Naszym celem są zwycięstwa w dwóch kolejnych spotkaniach – powiedział na konferencji prasowej zawodnik piłkarskiej reprezentacji Polski, Piotr Zieliński. 22-latek jak do tej pory rozegrał w narodowych barwach siedemnaście meczów.

Biało-Czerwoni październikowe zmagania w kwalifikacjach do rosyjskiego mundialu, który odbędzie się w 2018 roku, rozpoczną od starcia z Duńczykami (8 października, godz. 20:45). Następnie zmierzą się z Armenią (11 października, godz. 20:45). Oba spotkania zostaną rozegrane na Stadionie Narodowym w Warszawie.

– Ze spotkania z Kazachstanem wyciągnęliśmy właściwe wnioski. Naszym celem są zwycięstwa w dwóch kolejnych spotkaniach – stwierdził grający na co dzień w SSC Napoli gracz, cytowany przez portal "laczynaspilka.pl".

– Pamiętam oczywiście spotkanie z sierpnia 2013 roku z Danią, nie był to łatwy mecz. To jednak już przeszłość. Teraz będziemy mieli do czynienia z inną rangą starcia, walka toczy się o eliminacyjne punkty. Nieważne, kto wpisze się na listę strzelców, najistotniejsza będzie zdobycz punktowa – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela