betclic

Pique: Nigdy nie krytykowałem Hiszpanii

Ostatnia aktualizacja: 10/10/15 10:58, Komentarzy: 1

0
1
Fot. imagestockdesign/Shutterstock

Reprezentacja Hiszpanii wywalczyła w piątek awans na mistrzostwa Europy. Piłkarze Vicente Del Bosque pokonali Luksemburg 4:0. Jak donosi "AS", obrońca drużyny "La Furia Roja" Gerard Pique, który podczas meczu był wygwizdywany przez kibiców, powiedział, że nigdy nie krytykował swojego kraju.

- Chciałbym, żeby nie gwizdano na mnie podczas meczów, ale to nie zależy ode mnie. Staram się wykonywać moją pracę najlepiej jak potrafię. Jestem zadowolony ze swojej postawy w starciu z Luksemburgiem. Udało nam się osiągnąć założony cel, jakim był awans na Euro. Gram w reprezentacjach Hiszpanii od szesnastego roku życia. Każdy może przeanalizować moje wypowiedzi dla mediów od tego czasu. Nigdy nie powiedziałem nic złego na temat Hiszpanii – stwierdził obrońca Barcelony.

Pique jest wygwizdywany przez kibiców kadry narodowej m.in. dlatego, że opowiada się za niepodległością Katalonii. Naraził się również fanom Realu Madryt, mówiąc że zawsze kibicuje jego rywalom.

Nasze stosunki z Sergio Ramosem nie były dobre od początku, ale teraz jest znacznie lepiej. Cieszę się z tego, bo powinniśmy dobrze rozumieć się na boisku. Gramy przecież w jednej formacji – dodał Pique.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
gilon
Zarejestrowany od: 710 dni
Ilość komentarzy: 658
Oceny: +4505
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
10.10.2015 / 23:51:39
zamiast gwizdać powinni przeanalizować który klub dawał i daje najwięcej zawodników ( obecnych lub byłych) do reprezentacji............