betclic

Pique: zdobyć 6 tytułów

Ostatnia aktualizacja: 27/07/15 11:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport, Shutterstock

Gerard Pique w rozmowie z dziennikarzami, powiedział, że celem Barcelony w tym sezonie jest wygranie wszystkiego, co możliwe i zdobycie sześciu tytułów - informuje "AS".

- Zależy nam na coraz lepszej grze. Przegraliśmy z Manchesterem United, i pomimo tego że wynik nie jest ważny, zawsze dążymy do wygranej - powiedział Hiszpan.

- W meczach towarzyskich najgorsze są długie dystanse, które musimy przebyć. Uważamy też, że boiska są w kiepskim stanie, pogoda jest bardzo gorąca. Z Manchesterem nie zagraliśmy źle, po prostu zabrakło nam nieco szczęścia - dodał.

- Rozumiem, że Pedro chce grać więcej. Musi konkurować z trzema innymi zawodnikami. Mam głęboką nadzieję, że z nami zostanie. Jest świetnym piłkarzem, jego odejście na pewno osłabi drużynę - zaznaczył.

- Czuję, że moja dyspozycja jest lepsza niż w poprzednim sezonie. Naszym celem jest zdobycie sześciu tytułów. To będzie długa droga, ale czuję, że mamy dobry skład, możemy walczyć na wszystkich frontach - podkreślił obrońca.

28 lipca Katalończycy rozegrają kolejny przedsezonowy mecz towarzyski. Tym razem ich rywalem będzie drużyna Chelsea Londyn.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela