betclic

"Piraci" z Tarczą Elite League, dobra postawa Kasprzaka i Buczkowskiego

Ostatnia aktualizacja: 19/03/16 07:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Coventry Bees z Krzysztofem Kasprzakiem i Kacprem Woryną w podstawowym składzie przegrali siebie z Poole Pirates 43:47 w rewanżowym meczu o Tarczę Elite League. W ekipie "Piratów", którzy pierwszy mecz również wygrali 56:34, startował z kolei Krzysztof Buczkowski.

Z trójki Polaków rywalizujących na Brandon Stadium najlepiej zaprezentował się były indywidualny wicemistrz świata. Wychowanek Unii Leszno wygrał cztery z pięciu swoich wyścigów i wywalczył w sumie trzynaście punktów, będąc najskuteczniejszy w całych zawodach.

Dziewięć "oczek" z dwoma bonusami uzbierał kapitan "Pszczół" Chris Harris, a pięć w czterech swoich próbach dołożył Woryna.

Buczkowski pojawił się na torze aż sześć razy i zdobył dziewięć punktów z bonusem, wygrywając przy tym podwójnie z Hansem Andersenem decydujący o wyniku drugiego spotkania ostatni wyścig.

Doświadczony Duńczyk z jedenastoma "oczkami" był najlepszy po stronie drużyny z hrabstwa Dorset, która będzie bronić mistrzowskiego tytułu w rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu nowym sezonie Elite League.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!