betclic

Pires: Arsenal to idealne miejsce dla Wanyamy

Ostatnia aktualizacja: 07/12/15 11:51, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Julien Manceau, wikipedia

Legendarny pomocnik londyńskiego Arsenalu, Robert Pires, przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego zdaniem ekipa z Emirates Stadium to w tym momencie najlepsze miejsce dla pomocnika Southampton, Victora Wanyamy.

W ostatnim czasie wiele w brytyjskiej prasie pisało się o transferze 24-letniego pomocnika do lepszego klubu. W gronie potencjalnych zainteresowanych wymieniało się między innymi Chelsea, Manchester City, czy też Manchester United.

Zdaniem Francuza niezwykle utalentowany zawodnik powinien jednak przenieść się do Arsenalu, bowiem codzienna praca z Arsenem Wengerem pozwoli mu wskoczyć na jeszcze wyższy poziom czysto piłkarski. 

- Wanyama jest bardzo dobrym ambasadorem kenijskiego futbolu. W Southampton wykonuje świetną robotę, ale mam nadzieję, że już wkrótce założy on koszulkę Arsenalu - powiedział Robert Pires, cytowany przez "Evening Standard".

- On jest szybkim piłkarzem, który posiada bardzo wysokie umiejętności. Musi jednak zdobywać więcej goli. Gdy będzie to robił to wówczas stanie się zawodnikiem najwyższej klasy - dodał 42-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
raflol872
Zarejestrowany od: 566 dni
Ilość komentarzy: 328
Oceny: +1623
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Ruch Chorzów Polska Real Madryt
07.12.2015 / 16:58:02
Przydałby się w Arsenalu, bo oprócz Coquelin'a nie ma w tej chwili w drużynie defensywnego pomocnika z formą.