betclic

Pirlo: Conte to geniusz. Drzemie w nim bestia

Ostatnia aktualizacja: 27/02/16 09:09, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Nazionale Calcio, wikicommons

Andrea Pirlo w samych superlatywach wypowiada się o Antonio Conte. Mistrz świata z 2006 roku uważa go za geniusza i człowieka w całości poświęconego piłce nożnej.

Conte, który obecnie prowadzi reprezentację Włoch, jest obecnie głównym kandydatem do przejęcia Chelsea. Zdaniem mediów porozumienie między stronami może zostać ogłoszone niemal w każdej chwili. 46-letni szkoleniowiec cieszy się wsparciem Andrei Pirlo

- Uwielbiam Antonio Conte. Czuję do niego podziw i szacunek. Wiem, że jeśli zdecyduje się na jakąkolwiek pracę, to wszystko będzie musiało się odbywać na jego warunkach. Jeśli właściciel chce sam podejmować decyzje, to nie jest to trener dla niego. Jeżeli jednak pozwoli mu się pracować, to drużyna będzie grać atrakcyjnie i odniesie sukces - mówi Pirlo.

- Grałem dla wielu wspaniałych trenerów, ale Conte to po prostu geniusz. Drzemie w nim bestia. Kiedy jest wściekły, to szatnia jest jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie. Zdarzało się, że prowadziliśmy, a on rzucał butelkami, bo popełniliśmy jakiś błąd - mówi reprezentant Włoch. 

- Piłka nożna jest jego życiem. Ogląda mecze do 4 rano, analizuje grę rywali, szuka ich błędów. Jego żona jest bardzo wyrozumiała. Jeśli Conte zostanie trenerem Chelsea, to będzie miała dużo czasu, żeby cieszyć się życiem w Londynie. Antonio ma właściwie dwie żony - Elisabettę i piłkę nożną - kończy Pirlo.
Źródło: Goal.com
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
kowalkiPPP
Zarejestrowany od: 1562 dni
Ilość komentarzy: 3843
Oceny: +38831
Kibicuje:
Liverpool FC Ajax Amsterdam Polska Real Madryt Zawisza Bydgoszcz
27.02.2016 / 09:43:43
trener, który nigdy nie został zwolniony :D on zawsze sam składa rezygnację, przeważnie narzeka na plany transferowe - w Chelsea raczej nie będzie z tym problemów
Junior
Caylen
Zarejestrowany od: 1122 dni
Ilość komentarzy: 103
Oceny: +1217
Kibicuje:
Chelsea Londyn
27.02.2016 / 13:11:23
Dyrektor sportowy Chelsea lubi znajdywać alternatywy dla życzeń transferowych trenera w afrykańskich piłkarzach. Zamiast Shawa (który był kibicem Chelsea) i Stonesa zakontraktował Babe i Djilobodjiego. Podobno warunkiem Conte jest zatrudnienie Sabatiniego z Romy na stanowisku dyrektora sportowego, stąd Emelano forsuje Pellegriniego który chciałby go zatrzymać na stanowisku. Ot cała wolność Conte przy transferach :)

Tabela