betclic

Piszczek nie gra, ale to nie problem?

Ostatnia aktualizacja: 10/11/15 10:03, Komentarzy: 1

0
1
Fot. mgilert / Shutterstock.com

Łukasz Piszczek stracił miejsce w składzie Borussii Dortmund, ale nie zamierza z tego powodu zmieniać klubu.

Prawy obrońca reprezentacji Polski rozegrał w tym sezonie tylko cztery z dwunastu meczów Bundesligi, ale zaledwie dwa w pełnym wymiarze czasu. Część gier opuścił z powodu problemów zdrowotnych, jednak ostatnio przegrywa rywalizację o miejsce w pierwszym składzie z Matthiasem Ginterem. Na boisko wychodzi dopiero, gdy Thomas Tuchel dokonuje zmian w składzie. Tak było choćby w niedawnym meczu Ligi Europy z Gabalą.

- Skoro Ginter jest w dobrej formie, to będzie grał. Dostałem szansę w meczu Ligi Europy, rozegrałem cały mecz i bardzo mnie to cieszy. Nie ukrywam jednak, że liczę na więcej - mówi Piszczek w rozmowie z "Super Expressem".

30-letni obrońca nie uważa jednak, żeby brak występów w Borussii był problemem w kontekście przyszłorocznych mistrzostw Europy.

- Tylko media w Polsce uznają, że to kłopot - uważa Piszczek, który nie zamierza zmieniać klubu. - Mam jeszcze prawie dwa lata kontraktu. Dlaczego miałbym coś zmieniać? - zakończył obrońca.
Źródło: Super Express
Dodaj komentarz
Junior starszy
Sceptyczny
Zarejestrowany od: 832 dni
Ilość komentarzy: 426
Oceny: +3282
Kibicuje:
Manchester City Wisła Kraków Polska
10.11.2015 / 10:44:58
Gdyby młody nie grał, to problem, ale Piszczu ma juz doświadczenie - nawet jeżeli nie zagrał we wszystkich meczach to może spadła mu trochę forma, ale na pewno nie zapomniał jak się gra.

Tabela