betclic

Piszczek: Staramy się podchodzić do wszystkiego na chłodno

Ostatnia aktualizacja: 26/06/16 08:36, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

Obrońca reprezentacji Polski Łukasz Piszczek po meczu 1/8 finału ze Szwajcarią, zakończonym zwycięstwem podopiecznych Adama Nawałki po rzutach karnych (5:4), był pod wrażeniem postawy Helwetów w drugiej części meczu i dogrywce, w których "biało-czerwoni" oddali inicjatywę rywalom.

- Powiedzieliśmy sobie w przerwie, że chcemy zagrać na drugą bramkę, ale Szwajcarzy bardzo agresywnie wyszli na drugą połowę. To nas może trochę zszokowało. Nie potrafiliśmy się utrzymać przy piłce. Myślę, że w środku mogliśmy ją przytrzymać dłużej - podkreślił Piszczek po starciu z Helwetami.

- Pod koniec Szwajcarzy wpuścili aż czterech napastników. Nie było łatwo się bronić, ale chyba całkiem nieźle się z tego wywiązywaliśmy. Nie tylko w samej dogrywce, ale również w drugiej połowie były takie momenty, że nie mogło dać się tyle, ile się chciało, ale myślę, że każdy z nas miał w głowach, że to jest mecz do upadłego i każdy z nas dał z siebie wszystko - stwierdził Piszczek.

- Cieszę się z tego, że reprezentacja gra coraz lepiej i coraz lepiej jesteśmy zorganizowani jako drużyna. Staramy się jednak na chłodno do tego wszystkiego podejść. Wiemy, że kolejny mecz przed nami i jak uda się go wygrać, będzie super - podsumował Łukasz Piszczek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!