betclic

Pjanić: Chcemy, żeby Bośnia była z nas dumna

Ostatnia aktualizacja: 16/11/15 10:24, Komentarzy: 0

0
0
Fot. A.RICARDO / Shutterstock.com

W poniedziałek Bośnia i Hercegowina rozegra z Irlandią decydujące spotkanie o awans na Euro. - Jesteśmy zdeterminowani, aby zakończyć rok jak najlepiej - mówił Miralem Pjanić.

W pierwszym meczu z Irlandią Bośniacy tylko zremisowali 1:1. - Graliśmy dobrze. Byliśmy w stanie stworzyć wiele okazji, niestety wielu z nich nie wykorzystaliśmy pod bramką. Oni wyszli niezasłużenie na prowadzenie, bo uważam, że my spisywaliśmy się lepiej. Zareagowaliśmy świetnie po straconym golu i wyrównaliśmy. Oczywiście 0:0 czy 1:1 nie robi wielkiej różnicy. Musimy jechać do Irlandii i spróbować coś strzelić. Postaramy się zagrać jak najlepiej - zaznaczył pomocnik włoskiej ekipy.

- Nasz kraj ma nadzieję na awans, właśnie dlatego jesteśmy bardzo zmotywowani i będziemy walczyć do ostatniej sekundy. Chcemy sprawić, by każdy był z nas dumny. Wiemy, że w Dublinie będzie dużo presji, pełny stadion pełen pasji, Irlandia jest ponadto bardzo mocną drużyną i tak jak my jest zdecydowana, aby przejść play-off. To będzie naprawdę ciężki mecz - dodał Pjanić, który nie zapomniał także o złożeniu kondolencji rodzinom ofiar zamachów w Paryżu. Wszak pomocnik w latach 2008-11 bronił barw Olympique Lyon.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!