betclic

Plaga kontuzji w Pogoni Szczecin

Ostatnia aktualizacja: 10/11/15 19:03, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Tylko 13 zawodników wzięło udział we wtorkowych zajęciach I zespołu Pogoni Szczecin. – Kogo nie było? Lista jest długa – mówi trener Czesław Michniewicz w rozmowie z oficjalną stroną Dumy Pomorza.

Ricardo Nunes, Hubert Matynia, Robert Obst, Sebastian Rudol, Karol Danielak - za tymi zawodnikami urazy ciągną się już od pewnego czasu. Ostatnio do tego grona dołączył Łukasz Zwoliński, który jednak usiadł na ławce rezerwowych w meczu z Legią Warszawa. Po powrocie do Szczecina dalej leczy uraz. – Nie trenował także Dawid Kudła i Takafumi Akahoshi. Obu dopadł jakiś wirus. Doliczmy jeszcze Sebastiana Murawskiego, który będzie pauzował przez kilka tygodni – tłumaczy szkoleniowiec cytowany przez przez pogonszczecin.pl.

Trwa przerwa na mecze kadry narodowej, ale w piątek Portowcy zagrają mecz kontrolny z RB Lipsk. Do Niemiec prawdopodobnie uda się około 15 graczy Pogoni. – Ta liczba jeszcze zależy od spotkania rezerw w Wolinie – wyjaśnia opiekun szczecińskiego zespołu.

Mowa o środowym meczu 14. kolejki 3. ligi, w którym Pogoń II zagra z Vinetą Wolin (środa, g. 14, Wolin). Do rezerw oddelegowanych zostanie kilku piłkarzy I zespołu. – Wyślemy tam braci Piotrowskich, Miłosza Przybeckiego, Takuyę Murayamę i Błażeja Chouwera – wylicza Michniewicz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela