betclic

Pochettino: Nasz występ był doskonały

Ostatnia aktualizacja: 23/11/15 09:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Bill Boaden, wikicommons

Tottenham Hotspur pokonał w niedzielę West Ham United 4:1 w meczu trzynastej kolejki Barclays Premier League. Po końcowym gwizdku sędziego trener "Kogutów", Mauricio Pochettino pochwalił za występ swoich podopiecznych.

- Byliśmy niesamowici i znajduję tylko jedno słowo na określenie tego wszystkiego: duma. Zagraliśmy dumnie - powiedział argentyński szkoleniowiec cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- Nasz występ był doskonały, a zmierzyliśmy się z naprawdę trudnym przeciwnikiem. Mogę jedynie podziękować moim zawodnikom i kibicom, którzy wspierali nas przez 95 minut - dodał.

- Myślę, że w naszej grze możemy dopatrzyć się wielu pozytywów - byliśmy silni mentalnie i energiczni. Nasza kadra jest zrównoważona, mamy młodych piłkarzy, którzy cały czas będą się rozwijać. Czas, wiara i ciężka praca - to klucz do naszego sukcesu - podsumował.

Po trzynastu ligowych kolejach Tottenham zajmuje piąte miejsce w tabeli, mając w swoim dorobku 24 punkty. Do liderującego Leicester City traci cztery "oczka".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!