betclic

"Pod względem taktycznym będziemy bardzo elastyczni – wybierzemy takie ustawienie, które najlepiej odda potencjał zespołu"

Ostatnia aktualizacja: 03/09/16 22:29, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Śląsk Wrocław pokonał w sparingu Miedź Legnicę 3:0. Po meczu kilka słów powiedział trener Mariusz Rumak.

- Trzeba podkreślić, że było to spotkanie charytatywne i bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc chorej Natalce i panu Grzegorzowi, który potrzebuje pieniędzy na rehabilitację. Oczywiście, podtrzymanie rytmu meczowego, sprawdzenie pewnych automatyzmów również było naszym celem, ale przyjechaliśmy tu z Wrocławia przede wszystkim dla naszych kibiców - powiedział cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Mario Engels i Joan Roman wystąpili dziś na skrzydłach, natomiast Sito grał na „dziesiątce”. Myślę jednak, że będą mogli rotować tymi pozycjami. Dziś nie są jeszcze w stanie wytrzymać pełnych 90 minut. Natomiast decyzję, czy w kolejnym meczu zagrają od początku i zostaną zmienieni, czy wejdą na boisko z ławki, dopiero podejmiemy - zdradził Mariusz Rumak.

- Wśród ofensywnych graczy mamy jeszcze Bilińskiego, Moriokę, Mervo, Madeja czy Alvarinho, więc na pewno będzie spora rywalizacja. Idzik również nie zamierza odpuścić walki o pierwszy skład. Pod względem taktycznym będziemy bardzo elastyczni – wybierzemy takie ustawienie, które najlepiej odda potencjał zespołu - zakończył trener Śląska.
Źródło: slaskwroclaw.pl
Dodaj komentarz
Kapitan
luNq69
Zarejestrowany od: 823 dni
Ilość komentarzy: 6123
Oceny: +31256
Kibicuje:
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Sandecja Nowy Sącz Termalica Nieciecza
04.09.2016 / 00:24:52
cos trzeba bylo powiedziec ...