betclic

Podgórski: Wiemy, że trzeba dołożyć skuteczność

Ostatnia aktualizacja: 28/04/16 18:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Shutterstock

– Jeżeli zagramy solidnie w defensywie i dołożymy skuteczność, to na pewno będzie ciekawe widowisko i uda nam się wygrać – mówi przed meczem z Cracovia Tomasz Podgórski.

W głowach zawodników to siedzi, że do dobrej gry trzeba dołożyć skuteczność. Zdarzało się nam wielokrotnie rozgrywać dobre mecze, w ale w ostatnim czasie nie byliśmy skuteczni, to później przekładało się na wyniki. Jeżeli zagramy solidnie w defensywie i dołożymy skuteczność, to na pewno będzie ciekawe widowisko i uda nam się wygrać – zaznacza zawodnik cytowany przez oficjalną witrynę chorzowskiej ekipy.

Celem Ruchu było wywalczenie miejsca w grupie mistrzowskiej. Zadanie zostało zrealizowane. Jakie kolejne cele stawiali sobie „Niebiescy” na rundę finałową? – Nie było kalkulacji. Myśleliśmy tylko o każdym następnym meczu i tak jest do teraz. Wiadomo, że po podziale punktów różnice nie są duże. Na pewno każdy analizował sytuację w tabeli i wie, że nawet dwa kolejne zwycięstwa mogą spowodować zbliżenie się do czołówki. Mówić o tym można jednak wiele, a tutaj trzeba po prostu zrobić swój, zagrać dobre mecze, zapunktować i wtedy dopiero można o tym myśleć. Maksymalna koncentracja na najbliższym spotkaniu i pełne zaangażowanie to jedyna droga – podkreślił skrzydłowy.

Przy Cichej mówi się, że „Podgór” ma bardzo dobry wpływ na najlepszego strzelca zespołu, Mariusza Stępińskiego. Obaj piłkarze, którzy trafili do Chorzowa latem, dzielą pokój podczas przedmeczowych zgrupowań. – Różnica wieku w naszym przypadku nie ma najmniejszego problemu. Fajnie się dogadywaliśmy od samego początku. Czy czerpie z tego korzyści? Trudno powiedzieć – uśmiecha się piłkarz – Mariusz to bardzo wesoły chłopak, który w każdym miejscu bardzo szybko się aklimatyzuje – podsumował podopieczny Waldemara Fornalika.

Starcie z Cracovią odbędzie się w piątek o godzinie 20:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela