betclic

Podoliński: Mecz miał podwójny ciężar gatunkowy

Ostatnia aktualizacja: 26/10/15 22:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Trener Podbeskidzia Bielsko-Biała Robert Podoliński był bardzo zadowolony po zwycięstwie swoich podopiecznych w Zabrzu z Górnikiem 2:0.

Dzięki trzeciej wygranej w sezonie "Górale" wyprzedzili w tabeli Śląsk Wrocław i Jagiellonię Białystok, awansując na dwunastą pozycję. W następnej serii spotkań bielszczanie zmierzą się u siebie właśnie z ekipą ze stolicy Podlasia.

- Można powiedzieć, ze był to mecz o podwójnym ciężarze gatunkowym. Zarówno dla mnie jak i dla Leszka Ojrzyńskiego. Obu drużynom te punkty były bardzo potrzebne, dlatego jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to nam się udało zgarnąć komplet oczek - podkreślił Podoliński dla oficjalnej strony Podbeskidzia.

- Najmocniejsze polskie zespoły męczyły się na tym terenie. Dziękuję też swojemu zespołowi za zostawione zdrowie na boisku. Potrzebowaliśmy ponad 20 minut żeby się przestawić i dobrze zareagować na ustawienie i personalia przeciwnika. Jak widać się udało - kontynuował opiekun "Górali".

- Fantastyczny prezent urodzinowy sprawił sobie i całej drużynie Robert Demjan, który zdobył pierwszego gola. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego zarówno dla Roberta jak i Fabiana Hiszpańskiego - dodał były szkoleniowiec Dolcanu Ząbki i Cracovii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela