betclic

"Podział na dwie grupy jest niesprawiedliwy"

Ostatnia aktualizacja: 13/12/15 21:31, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Piast Gliwice zremisował dzisiaj z Legią Warszawa 1:1. Jiri Necek, drugie trener Piasta, stwierdził, że podział Ekstraklasy na dwie grupy jest trochę niesprawiedliwy. 

- Przyjechaliśmy tu po cenne punkty i to się udało. Mecz był bardzo wyrównany, choć w drugiej połowie gospodarze zyskali sporą przewagę - przyznał drugi trener Piasta Gliwice. 

- Duże problemy sprawiał nam Guilherme, musieliśmy dostosować się też do wprowadzenia drugiego napastnika. Jesteśmy z tego remisu bardzo zadowoleni - podkreślił asystent Radoslava Latala, cytowany przez oficjalną stronę Legii. 

Piast dzięki punktowi wywalczonemu na Łazienkowskiej zapewnił sobie pozycję lidera tabeli przed zimową przerwą w rozgrywkach. Przed Świętami Bożego Narodzenia podopieczni Latala zagrają jeszcze u siebie z Lechem Poznań. 

- Nie myślimy o tym, że Piast może być mistrzem. Podział na dwie grupy jest trochę niesprawiedliwy. Można cały sezon walczyć o punkty, a potem je zabierają. Wszyscy musimy jednak twardo stąpać po ziemi - zaznaczył Necek. 

- Zdawaliśmy sobie sprawę z ryzyka, ale wprowadziliśmy drugiego napastnika i walczyliśmy o zwycięstwo. Duda i Guilherme to świetni zawodnicy, którzy wymieniają się pozycjami. Uczulaliśmy na to piłkarzy - dodał asystent szkoleniowca Piasta Gliwice.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela