Podział punktów w meczu Genk z Beveren

Ostatnia aktualizacja: 14/08/16 11:54, Komentarzy: 0

0
0

KRC Genk zremisował przed własną publicznością w meczu 3. kolejki belgijskiej ekstraklasy z Waasland-Beveren 2:2 (1:2) i tym samym zanotował na swoim koncie pierwszy podział punktów w bieżącym sezonie.

Bardzo dobrze w to spotkanie weszli przyjezdni, którzy już po 23. minutach prowadzili różnicą dwóch goli. Na listę strzelców wpisywali się odpowiednio Ibrahima Seck oraz 22-letni belgijski obrońca Jonathan Buatu. Dla obu graczy są to premierowe trafienia w obecnej kampanii.

Grający do samego końca gospodarze doprowadzili jednak do wyrównania. Bramkę kontaktową zaliczył grecki napastnik Nikolaos Karelis, natomiast ostatecznie rezultat starcia na Cristal Arena ustalił w 73. minucie Laurent Jans, który dość niefortunnie skierował futbolówkę do własnej siatki.

Na tym etapie rozgrywek KRC Genk plasuje się na szóstym miejscu w ligowej tabeli. Jak do tej pory zgromadził on na swoim koncie cztery punkty. Z kolei Waasland-Beveren zajmuje czternastą lokatę. Liderem na chwilę obecną jest RSC Anderlecht.