Podział punktów w meczu HSV z Koeln

Hamburger SV zremisował przed własną publicznością z FC Koeln 1:1 (0:1) w niedzielnym spotkaniu 20. kolejki niemieckiej Bundesligi. Pełne 90 minut na ławce rezerwowych przyjezdnych przesiedział Paweł Olkowski.

Kibice zgromadzeni na Volksparkstadion na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do 41. minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas goście, a na listę strzelców wpisał się Simon Zoller. 24-latek otrzymał podanie od Jonasa Hectora i precyzyjnym strzałem pokonał Rene Adlera.

Chwilę po zmianie stron do wyrównania doprowadził Nicolai Muller, który popisał się mocnym uderzeniem z linii pola karnego.

Hamburger SV zajmuje aktualnie 12. miejsce w tabeli Bundesligi. Piłkarze "Rothosen" mają na swoim koncie 23 punkty, z kolei FC Koeln zdobyło do tej pory 26 "oczek" i znajdują się na dziewiątej pozycji.