Podział punktów w meczu Ingolstadt z Koeln

FC Ingolstadt zremisowało przed własną publicznością z FC Koeln 1:1 (1:0) we wtorkowym meczu 24. kolejki niemieckiej Bundesligi.

Kibice zgromadzeni na Audi Sportpark na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 36. minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Lukas Hinterseer. 24-letni Austriak wbił piłkę do siatki z najbliższej odległości po płaskim dośrodkowaniu Danny'ego da Costy.

Goście doprowadzili do remisu dopiero po zmianie stron. Gola dającego wyrównanie zdobył Anthony Modeste. Francuz wykorzystał podanie Marcela Risse i głową pokonał Ramazana Ozcana.

Warto odnotować, że Paweł Olkowski pojawił się na boisku w drugiej minucie doliczonej do regulaminowego czasu gry. Polak wszedł w miejsce strzelca jedynej bramki dla przyjezdnych.

FC Ingolstadt zajmuje aktualnie dziewiąte miejsce w tabeli Bundesligi. Ekipa "Die Schanzer" ma na swoim koncie 31 punktów, z kolei FC Koeln zdobyło do tej pory jedno "oczko" mniej i znajduje się na dziesiątej pozycji.