Podział punktów w meczu Marsylii z Nantes

Gilles Paire/Shutterstock
Piłkarze Olympique Marsylia zremisowali u siebie z FC Nantes 1:1 (0:1) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 35. kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Stade Velodrome niespełna kwadrans przed przerwą goście z Bretanii objęli prowadzenie, po tym jak niefortunnie piłkę skierował do własnej bramki Kameruńczyk Nicolas N'Koulou.

Wyrównał cztery minuty po zmianie stron Florian Thauvin, ale siedem minut później sytuację gospodarzy skomplikowała czerwona kartka Togijczyka Romao.

Ekipa z Prowansji przetrwała jednak grę w osłabieniu bez kolejnych straconych bramek i po siedemnastym remisie w sezonie umocniła się na piętnastym miejscu w tabeli.

"Kanarki" natomiast po raz dwunasty w bieżących rozgrywkach podzielili się punktami z rywalami i zajmują dziesiątą pozycję w klasyfikacji.