Podział punktów w meczu Osasuny z Malagą

imagestockdesign/Shutterstock
Osasuna Pampeluna zremisowała u siebie z Malaga CF 1:1 (0:0) w spotkaniu otwierającym zmagania 20. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na El Sadar prowadzenie gospodarzom dał dwanaście minut przed końcem Goran Causić. Serb wykończył precyzyjnym płaskim strzałem składną akcję całego zespołu.

Radość miejscowych byłe jednak bardzo krótka. Zaledwie minutę później, po fatalnym błędzie bramkarza rywali, wyrównał uderzeniem głową Ignacio Camacho.

Zespół z Nawarry, po siódmym remisie w tym sezonie, pozostał na przedostatnim miejscu w tabeli. Drużyna z Andaluzji, dla której w pierwszej połowie rzut karny zmarnował Urugwajczyk Michael Santos, również po raz siódmy w bieżących rozgrywkach podzieliła się punktami z rywali i jest na trzynastej pozycji w klasyfikacji.