betclic

"Pogba i Toure? Jeszcze nie ten poziom"

Ostatnia aktualizacja: 13/09/15 08:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Opiekun Manchesteru City, Manuel Pellegrini, nie uważa, by Paul Pogba osiągnął już ten poziom, co jeden z jego podopiecznych.

- Nie sądzę, aby było fair porównywać młodego zawodnika, który dopiero zaczyna w poważnym futbolu, jak Pogba, z graczem, który ma za sobą fantastyczną karierę, jak Yaya Toure. Piłkarz Juventusu musi dopiero próbować osiągnąć to, co Toure już zrobił w całym swoim piłkarskim życiu - powiedział.

- Pogba jest młody, dlatego przed nim jeszcze wiele możliwości. Właśnie dlatego tak ważne jest kupowanie młodych piłkarzy - oni mogą się jeszcze wspaniale rozwinąć. Natomiast w przypadku Toure teraz widzimy takiego samego zawodnika, jak w moim pierwszym sezonie w City - dodał.

Już niedługo Pogba i Yaya Toure mogą stanąć naprzeciwko siebie, bowiem losowanie sprawiło, że Manchester CIty i "Stara Dama" zmierzą się w Lidze Mistrzów.

- Grupa Ligi Mistrzów będzie ciężka, bo zagramy przeciwko zespołom z najsilniejszych lig w Europie - ocenił Pellegrini.

- Juventus stracił paru piłkarzy, jak Pirlo, jak Vidal, jak Tevez - ale przecież ciągle zostali im świetni ludzie, w dodatku zrobili parę niezłych transferów - zakończył menedżer Obywateli.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!