Pogba wyładował frustrację w stylu wrestlera, sędzia nie dał kartki [VIDEO]

mr3002 / Shutterstock.com
Manchester United zaledwie  zremisował u siebie ze Stoke City 1:1 w pierwszym niedzielnym meczu 7. kolejki angielskiej Premier League. W trakcie spotkania wyraz swojej frustracji dał Paul Pogba.

Nowy nabytek Czerwonych Diabłów, który latem przyszedł za rekordową sumę odstępnego, przez wielu fanów i komentatorów oceniany jest póki co dość kiepsko. Nie do końca wpasował się w zespół, a i sam Manchester nie ma jeszcze wypracowanego stylu gry.

I choć na Old Trafford gospodarze prowadzili od 69 minuty po bramce Martiala, na osiem minut przed końcem wyrównał Allen. Właśnie ten zawodnik padł ofiarą złości gwiazdora United.

Już w doliczonym czasie gry Pogba zaatakował rywala chwytem godnym raczej zawodnika MMA niż utalentowanego piłkarza. Wszystko to na oczach sędziego, który najwyraźniej zapomniał, że ma w kieszeni kartki i nie ukarał pomocnika Manchesteru.