betclic

Pogoda pomoże Legii w meczu Ligi Mistrzów?

Ostatnia aktualizacja: 06/12/16 11:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Shutterstock

Już w środę w Lidze Mistrzów mecz ostatniej szansy Legii - mistrzowie Polski muszą wygrać ze Sportingiem, jeśli chcą pozostać w europejskich pucharach na wiosnę. Trzy punkty dadzą im trzecie miejsce w grupie i grę w Lidze Europy.

Niespodziewanym sprzymierzeńcem Wojskowych w starciu z Portugalczykami może okazać się... pogoda. Poświęcony Sportingowi serwis internetowy wprost pisze o obawach związanych z aurą, jaka zagościła ostatnio w Warszawie. Śnieg, temperatura oscylującą wokół pięciu-sześciu stopni poniżej zera - to wszystko nie będzie sprzymierzeńcem gości, przyzwyczajonych do zupełnie innych warunków.

Serwis supersporting.net pisze, że pogoda "nie pozwoli piłkarzom na odpoczynek" i będzie wymagała od nich kreatywnego podejścia do gry. Co ciekawe, Portugalczycy najwyraźniej nie mają zbyt dobrego zdania o stadionach w naszym kraju - piłkarzom Sportingu radzą, by... używali soli na korkach tak, aby szybciej stopić lód. Najwyraźniej nie wiedzą, że murawa na stadionie Legii jest podrzewana. 

Środowe spotkanie będzie rewanżem za pierwszą potyczkę, którą Sporting wygrał 2:0. 
Źródło: wp.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!