Pogoń i Wisła wciąż niepokonane

ASInfo
Pogoń Szczecin zremisowała z Wisłą Kraków 1:1 w pierwszym meczu szóstej kolejki polskiej Ekstraklasy. Oba kluby są niepokonane w tym sezonie.

Wisła objęła prowadzenie w 18 minucie. Donald Guerrier szarżował w polu karnym, gdzie wślizgiem jego nogi zaatakował Rafał Murawski. Sędzia Jarosław Przybył podyktował rzut karny, którego na gola zamienił Rafael Crivellaro. Brazylijczyk strzelił swoją drugą bramkę w sezonie.

Pogoń wyrównała w 80 minucie. Miłosz Przybecki wyprzedził Łukasza Burligę. Według sędziego obrońca Wisły zahaczył skrzydłowego rywali w polu karnym. Do "jedenastki" podszedł Frączczak. Uderzył tuż przy słupku i doprowadził do remisu. Zawodnicy "Białej Gwiazdy" długo protestowali po decyzji arbitra, ale nic nie wskórali na dyskusjach.