betclic

"Pogoń jest u mnie na pierwszym miejscu"

Ostatnia aktualizacja: 04/11/16 18:19, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Jarek Fojut wziął mnie pod swoje skrzydła. Tłumaczył mi sporo kwestii. To o czym rozmawiamy przed meczem, później się często sprawdza. Wiedział nawet jakie błędy będę popełniał na początku – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Pogoni Szczecin, Sebastian Rudol.

Portowcy po 14. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli piąte miejsce. Jak do tej pory Granatowo-Bordowi zgromadzili na swoim koncie dwadzieścia punktów. Nad strefą spadkową mają w tym momencie sześć "oczek" przewagi. 

Ja od gimnazjum uczę się i mieszkam w Szczecinie. Pogoń jest u mnie na pierwszym miejscu. Rodzina jak to rodzina, zawsze wspiera swoje dzieci i też kibicuje Pogoni, także nie ma żadnych nieścisłości – powiedział Sebastian Rudol, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

Starcie z Lechią Gdańsk? To zapewne dość ważny mecz dla kibiców. Dla nas jest to kolejna szansa na zdobycie trzech punktów, ważnych w tabeli. Wiem, że zwycięstwo z rywalami, których kibice nie darzą sympatią, liczy się dla nich podwójnie. Nam jednak nikt nie da za takie zwycięstwo sześciu punktów – zaznaczył.

Jarek Fojut wziął mnie pod swoje skrzydła. Tłumaczył mi sporo kwestii. To o czym rozmawiamy przed meczem, później się często sprawdza. Wiedział nawet jakie błędy będę popełniał na początku. Rola starszych chłopaków w zespole jest nieoceniona – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 7538
Oceny: +21367
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
04.11.2016 / 22:00:45
Portowiec z krwi kości. ;)