betclic

Pogoń nie puściła nowego piłkarza na zgrupowanie Gruzji

Ostatnia aktualizacja: 11/01/17 16:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. pogonszczecin.pl

Selekcjoner pierwszej reprezentacji Gruzji Vladimir Weiss wysłał powołania na obóz kadry w 2017 roku. Zaproszenie otrzymał nowy zawodnik Pogoni Szczecin Mate Tsintsadze. Piłkarz nie weźmie jednak udziału w zgrupowaniu - czytamy na oficjalnej stronie Dumy Pomorza. 

Reprezentacja Gruzji w ostatnim tygodniu stycznia przebywać będzie na obozie w Dubaju. W tym czasie rozegra dwa mecze towarzyskie: z Uzbekistanem i Jordanią. Jak czytamy na stronie Gruzińskiego Związku Piłki Nożnej, „powołania na zgrupowanie otrzymają od selekcjonera zawodnicy, którzy ostatnio grali w reprezentacji mniej albo tacy, którym trener chce się bliżej przyjrzeć”.

Obóz odbywać się będzie poza oficjalnymi terminami FIFA i w czasie, gdy piłkarze Pogoni będą trenować na Cyprze. Z selekcjonerem Weissem o sytuacji rozmawiał również trener Kazimierz Moskal. 

Biorąc pod uwagę fakt, że Mate dopiero rozpoczyna swoją zagraniczną karierę doszliśmy do wniosku, że powinien trenować z drużyną Pogoni i dlatego nie pojedzie na zgrupowanie – tłumaczy dyrektor sportowy Pogoni Szczecin Maciej Stolarczyk. – Decyzję podjęliśmy w porozumieniu z piłkarzem oraz trenerem reprezentacji Gruzji, który ze zrozumieniem przyjął stanowisko naszego klubu. Dla piłkarza i dla nas bardzo ważne jest to, by jak najszybciej wkomponował się w zespół. W jego przypadku każdy dzień spędzony z drużyną podczas okresu przygotowawczego jest na wagę złota.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela