betclic

Pogoń poobijana przed meczem z Ruchem

Ostatnia aktualizacja: 01/10/15 14:56, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Mamy bardzo mało czasu, aby się pozbierać. W zespole jest wiele drobnych urazów, które trzeba szybko zaleczyć - mówił przed meczem z Ruchem Chorzów szkoleniowiec Pogoni Szczecin, Czesław Michniewicz.

- Patryka Małeckiego dopadł wirus i odwiedzi lekarza. Jest w kadrze meczowej, ale ostateczna decyzja o tym, czy zagra, zostanie podjęta w czwartek. Dwaliszwili jest po szyciu rany. Pozwoliłem mu wyjechać na kilka dni do Gruzji. Odwiedzi tam rodzinę, bo przez najbliższy tydzień i tak nie mógłby trenować z nami. Póki co może ćwiczyć tylko górnymi partiami ciała. Obst, Matynia i Nunes przechodzą nadal rehabilitacje. Inni są zdrowi, ale poobijani - dodał Michniewicz cytowany przez oficjalną stronę Dumy Pomorza.

- Nie patrzymy przez pryzmat ostatnich meczów Ruchu. Nie udało im się wygrać z Cracovią i Lechem w Pucharze Polski, ale to dobra drużyna. Jest tam wielu ciekawych zawodników, jak Patryk Lipski, Łukasz Surma, Rafał Grodzicki. Mam nadzieję, że zagramy z takim samym zaangażowaniem i poświęceniem jak z „Jagą” – podkreślał szkoleniowiec.

Michniewicz wielokrotnie wcześniej podkreślał, że uznaje zasady, że zwycięskiego składu się nie zmienia. W meczu z Jagiellonią do wyjściowej „11” wskoczył Sebastian Rudol i być może wywalczył sobie miejsce w na dłużej.
- Sebastian ma duże szanse na grę. Pomysł z powrotem Rudola nie zrodził się z dnia na dzień. „Rudi” wiosną przeszedł na dietę bezglutenową, która bardzo go osłabiała. Od jakiegoś czasu dał sobie z tym spokój i funkcjonuje zupełnie inaczej. Jest agresywny i silny. Sebastian wywalczył sobie to miejsce i, jeśli nic się nie wydarzy, to zagra w Chorzowie na swojej pozycji – przyznał opiekun Portowców.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 912 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48191
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
01.10.2015 / 15:39:00
Pogoń Szczecin , pogoń za liderem

Tabela