betclic

"Pokonanie Chelsea to wielki sukces"

Ostatnia aktualizacja: 28/10/15 19:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Stoke City pokonało we wtorek Chelsea Londyn w 1/8 finału Pucharu Ligi Angielskiej. Bohaterem "The Potters" został Jack Butland, który zapewnił swojej drużynie zwycięstwo, broniąc rzut karny wykonywany przez Edena Hazarda.

22-letni golkiper okazał się lepszy od swojego byłego kolegi z drużyny - Asmira Begovicia, który w lipcu przeszedł na Stamford Bridge. Reprezentant Anglii przyznał, że pomiędzy nim i Bośniakiem nie ma żadnego napięcia i obaj cenią swoje umiejętności.

- Z Asmirem darzymy się wielkim szacunkiem. Podczas karnych nie było między nami żadnego przekomarzania się. Na szczęście znalazłem się po stronie zwycięzców - powiedział Butland cytowany przez "Mirror".

- Nie ma lepszego uczucia, niż to, które towarzyszy obronie dającej wygraną. Hazard próbował mnie wyczekać i uderzyć jak najpóźniej, dlatego sam zwlekałem z podjęciem decyzji. Cieszę się, że udało mi się go zatrzymać - dodał.

- Jestem szczęśliwy, że mogłem coś wnieść do tak niesamowitego meczu. To było wielkie zwycięstwo, które przyszło po zaciętej walce. Jesteśmy w następnej rundzie i to wspaniałe, że możemy wspólnie uczcić ten sukces - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!