betclic

Pół roku przerwy piłkarza Arsenalu

Ostatnia aktualizacja: 07/09/15 14:12, Komentarzy: 2

0
2
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Danny Welbeck wróci do gry dopiero za sześć miesięcy. Zaniepokojony stanem zdrowia piłkarza jest selekcjoner reprezentacji Anglii Roy Hodgson. 

24-letni napastnik nie pojawił się na boisku od kwietniowego meczu z Chelsea z Arsenalem. Działacze "Kanonierów" potwierdzili, że ich piłkarz musi poddać się operacji, która wykluczy go z gry na kilka miesięcy. Pod znakiem zapytania stanął występ piłkarza na przyszłorocznych mistrzostwach Europy we Francji. Piłkarze Hodgsona zapewnili sobie awans na Euro dzięki zwycięstwu z San Marino.

- Niepokoję się o Welbecka. Nie gra w mojej drużynie od marca, a teraz dowiedziałem się, że jego przerwa może potrwać jeszcze pół roku. Mam nadzieję, iż Danny szybciej dojdzie do zdrowia - powiedział Hodgson cytowany przez "Sky Sports".

Selekcjoner wypowiedział się również na temat Daniela Sturridge'a, który również jest kontuzjowany. Przyznał, że nie rezygnuje z usług obu zawodników i czeka aż dojdą oni do pełni zdrowia.

- Zawszę będę brał ich pod uwagę, ponieważ są to bardzo dobrzy piłkarze i spisywali się świetnie w reprezentacji. Mamy jednak w swoim składzie innych graczy i nie możemy się skupiać tylko na tych, których aktualnie z nami nie ma - mówił.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
elber
Zarejestrowany od: 638 dni
Ilość komentarzy: 425
Oceny: +4074
Kibicuje:
Arsenal Londyn Bayern Monachium Niemcy
07.09.2015 / 15:13:14
Giroud pewnie zadawolony... może dalej grać piach a i tak będzie w podstawowym składzie :/
Senior
Ejkon
Zarejestrowany od: 1706 dni
Ilość komentarzy: 731
Oceny: +3642
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund Podbeskidzie Polska
07.09.2015 / 14:45:04
Danny wracaj do zdrówka :)