Polacy bezkonkurencyjni w rzucie młotem! Fajdek mistrzem Europy, Nowicki z brązowym medalem

Ostatnia aktualizacja: 10/07/16 18:24, Komentarzy: 5

0
5

Paweł Fajdek został mistrzem Europy, a Wojciech Nowicki zdobył brązowy medal w rzucie młotem podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Amsterdamie.

Paweł Fajdek w zasadzie w pierwszej próbie - rzucając 80,46 - zapewnił sobie pierwsze miejsce. W piątej serii poprawił jeszcze swój wynik i uzyskał 80,93.

Natomiast Wojciech Nowicki dzisiejszy konkurs - dzięki rzutowi na 77,53 - zakończył na trzeciej pozycji. Nasz zawodnik do ostatniej kolejki plasował się na drugiej lokacie, ale stracił srebro na rzecz Białorusina Tichowa.