Polacy zmiażdżeni przez Niemców

pjahr, wikipedia
Reprezentacja Polski przegrała z Niemcami aż 26 golami na Mistrzostwach Świata Juniorów w piłce ręcznej.

Mecz zakończył się wynikiem 19:45. Już w pierwszej połowie Polacy rzucili raptem siedem bramek, podczas gdy rywale mieli na koncie goli 19.

Polacy powalczyli z naszymi zachodnimi sąsiadami jedynie do ósmej minuty spotkania. Potem grali już tylko Niemcy, którzy bezbłędnie radzili sobie w obronie. Z minuty na minutę przewaga przeciwników rosła.

Nasz zespół popełniał za dużo błędów, a Niemcy znakomicie kontrowali. W drugiej połowie przewaga tylko rosła, a mecz zakończył się blamażem.

Polacy w fazie grupowej mistrzostw zajęli 5 miejsce i nie awansowali dalej. Z Niemcami, którzy również odpadli - sensacyjna porażka z Egiptem - rywalizowali w ramach President's Cup. Znalazły się w nim drużyny z 5 oraz 6 miejsc w grupach.