betclic

Polak szaleje na Wyspach

Ostatnia aktualizacja: 23/07/15 07:41, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Marcin Baran, wikipedia

Broniący tytułu Poole Pirates z Maciejem Janowskim i Kacprem Gomólskim w składzie rozbili u siebie Wolverhampton Wolves z Tobiaszem Musielakiem w zestawieniu 60:33 w środowym spotkaniu brytyjskiej Elite League.

Z trójki "biało-czerwonych" najlepiej spisał się indywidualny mistrz Polski. Janowski w czterech swoich biegach był nieuchwytny dla rywali i zdobył w sumie dziesięć punktów z dwoma bonusami. Skuteczniejszy był jedynie Dakota North. Australijczyk uzbierał jedenaście "oczek" z bonusem również w czterech startach.

Dziewięć dołożył Davey Watt, a kolejne osiem z bonusem Chris Holder. Gomólski dorzucił do dorobku miejscowych sześć punktów z bonusem. W ekipie gości najlepiej radził sobie Jacob Thorssell. Młody Szwed w pięciu swoim biegach zgromadził jedenaście "oczek", raz wygrywając jako joker. Musielak w czterech swoich próbach raz wygrał, raz był drugi oraz zaliczył upadek i wykluczenie.

Dzięki tej wygranej "Piraci" umocnili się na pozycji wicelidera tabeli. "Wilki" pozostały na siódmej pozycji i mają lepszy dorobek tylko od Leicester Lions.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!