betclic

Polczak: Lechia ma dużą siłę ognia

Ostatnia aktualizacja: 09/09/16 09:26, Komentarzy: 0

1
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W piątek Cracovia podejmie w meczu 8. kolejki LOTTO Ekstraklasy Lechię Gdańsk. Piotr Polczak, obrońca "Pasów" uważa, że rywale mają bardzo wielu ciekawych zawodników w ofensywie.

Rozgrywki ligowe wracają do gry po przerwie na mecze reprezentacji. Jak wykorzystał ją trener Jacek Zieliński i jego zespół?

- Mogliśmy poćwiczyć wiele wariantów gry w ofensywie i defensywie. Mieliśmy czas, aby doszlifować pewne elementy. Ta dwutygodniowa przerwa jest to zwykle moment wyciszenia. Koncentrowaliśmy się na treningu a nie na meczach. Już jednak z niecierpliwością oczekujemy tego spotkania - powiedział Polczak w rozmowie z oficjalną klubową telewizją.

Ostatnie trzy spotkania Cracovia z Lechią wygrała. - Chcemy podtrzymać tę statystykę. Trzeba wziąć pod uwagę, że Lechia jest w tym sezonie trochę inną drużyną. Grają bardziej na wynik i to pokazuje ich miejsce w tabeli. Mecz będzie ciężki, gramy jednak u siebie, mam nadzieję, że niesieni dopingiem naszych kibiców zdobędziemy trzy punkty - stwierdził 29-letni środkowy defensor.

- Przede wszystkim Lechia ma spore pole manewru w działaniach ofensywnych. Mają wielu ciekawych zawodników. Nie liczy się, kto będzie u nich grał. Ich siła ognia jest dobra i na wysokim poziomie. Nie chciałbym się koncentrować tylko na grze Lechii. My mamy trochę inne założenia. Patrzymy przede wszystkim na siebie. Dołączyło do nas kilku nowych zawodników, tworzymy dobry zespół i chcemy to pokazać w tym spotkaniu - zakończył Polczak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela