Polki zmiażdżyły Finlandię i awansowały na ME

Ostatnia aktualizacja: 01/06/16 19:48, Komentarzy: 2

0
2

Reprezentantki Polski w piłce ręcznej rozbiły Finlandię 33:11, dzięki czemu awansowały na mistrzostwa Europy w Szwecji.

Biało-czerwone dominowały na parkiecie o pierwszych minut. O innym wyniku niż zwycięstwo naszych zawodniczek nie było mowy. W pierwszej połowie Polki dały sobie wbić raptem trzy gole, a w międzyczasie rzuciły siedemnaście, więc kwestia wyniku była już rozstrzygnięta po pierwszych trzydziestu minutach.

Druga odsłona to ponownie zupełna dominacja polskich szczypiornistek, które kontrolowały grę od pierwszej do ostatniej minuty i wygrały bardzo wysoko 33:11. Polki awansowały tym samym na mistrzostwa Europy rozgrywane w Szwecji.
Źródło: sportowefakty.wp.pl