Polska pokonała Iran

mgilert, Shutterstock
Polscy siatkarze odnieśli drugie zwycięstwo na Memoriale Huberta Wagnera. Tym razem pokonali 3:1 Iran.

Spotkanie zaczęło się od zaciętego pierwszego seta. Podopieczni Antigi walczyli z rywalami do samego końca, ale udało się wygrać 25:23. Następny set należał zdecydowanie do Iranu. Nasi zawodnicy popełniali sporo błędów i przegrali ostatecznie różnicą siedmiu punktów.

Przebudzenie Polaków nastąpiło w trzecim secie. Koncertowa gra i rywal nie miał nic do powiedzenia. Irańczycy zostali zmiażdżeni 25:15. Następna, ostatnia już odsłona pojedynku to wygrana polskich siatkarzy pięciopunktową przewagą.

Polska wygrywa 3:1 z Iranem, wczoraj pokonała Japonię 3:0. Kolejnym przeciwnikiem naszych zawodników będzie z Francją, która najpierw wygrała z Iranem 3:0, by dzisiaj przegrać z Japończykami 1:3. Mecz jutro o godzinie 20:30.