betclic

Polska zorganizuje dwa turnieje Speedway Best Pairs 2017

Ostatnia aktualizacja: 23/12/16 11:13, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm/Shutterstock

Dwa z trzech planowanych turniejów Speedway Best Pairs odbędą się w Polsce - poinformowali organizatorzy na oficjalnej stronie cyklu. 

Po ubiegłorocznej zmianie formuły, organizatorzy postanowili kontynuować obraną drogę. W trzech turniejach SBP zmierzą się ponownie teamy sponsorskie. Tytułu bronić będą Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki. 

Dwa pierwsze turnieje SBP 2017 odbędą się w Polsce. Premierowy zaplanowano na 25 marca, a kolejny na 2 maja. Finał cyklu zostanie rozegrany 25 maja w niemieckim Landshut.

- Na początku stycznia zorganizujemy konferencję prasową, na której ujawnimy organizatorów pierwszych dwóch rund Speedway Best Pairs oraz podamy wszystkie szczegóły odnośnie rywalizacji w SBP w sezonie 2017. Już teraz grono teamów oraz zawodników, którzy będą startować w cyklu, wygląda naprawdę imponująco - ujawnili organizatorzy zawodów z firmy One Sport.

- Kibice muszą uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości, ponieważ chcemy wszystkie informacje móc zaprezentować jednego dnia. Możemy obiecać, że zarówno miejsca rozgrywania turniejów, stawka zawodników, jak i atrakcje towarzyszące zawodom, nikogo nie zawiodą. Ceny biletów również ustaliliśmy na poziomie podobnym jak w zeszłym roku - dodano w oficjalnej publikacji. 

(za speedwaypairs.com)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!