betclic

Polski mistrz świata: nie będę bronił tytułu

Ostatnia aktualizacja: 21/09/15 22:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Keraj1976, wikicommons

Bartosz Zmarzlik w sobotni wieczór osiągnął swój największy sukces w karierze, wywalczając w czeskich Pardubicach tytuł indywidualnego mistrza świata juniorów.

Wychowanek gorzowskiej Stali w klasyfikacji generalnej cyklu trzech turniejów okazał się lepszy od Duńczyków Andersa Thomsena i Mikkela Michelsena.

- Powoli to do mnie dochodzi. Jestem niezmiernie szczęśliwy z tego powodu - podkreślił Zmarzlik w rozmowie z "Radiem Zachód".

- To już końcówka sezonu, jestem strasznie zadowolony z tego tytułu. Nigdy z teamem nie chcemy robić nic na siłę, bo wtedy się wszystko odwraca. Robimy swoje i co ma być, to będzie. Oczywiście bardzo się koncentrujemy, aby było jak najlepiej - kontynuował także indywidualny mistrz Polski juniorów.

Uczestnik tegorocznego Drużynowego Pucharu Świata w przyszłym sezonie wzorem wcześniej Piotra Pawlickiego odpuści obronę tytułu IMŚJ.

- Może ta decyzja jeszcze nie jest ostateczna, ale myślę, że właśnie tak będzie. Bez sensu byłoby jechać tyle turniejów. Lepiej brać po trochu, niż wszystko od razu i nie mieć czasu, aby posiedzieć w domu - dodał Bartosz Zmarzlik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!