betclic

Polski talent z Liverpoolu: Trzeba twardo stąpać po ziemi

Ostatnia aktualizacja: 17/01/16 11:35, Komentarzy: 3

0
3
Fot. PinkBlue / Shutterstock.com

Kamil Grabara ostatnio zamienił Ruch Chorzów na angielski Liverpool. Jak przyznał w swoim ostatnim wywiadzie 17-letni bramkarz przenosiny na Wyspy Brytyjskie to dla niego kolejny krok w profesjonalnej karierze piłkarskiej.

Oprócz ekipy z czerwonej części Merseyside, która w ostatecznym rozrachunku okazała się najbardziej konkretna, chęć zakontraktowania wychowanka Niebieskich wyrażały również takie kluby jak chociażby Manchester City, czy też Manchester United.

- Już rok temu dochodziły do mnie pogłoski o zainteresowaniu ze strony mniej renomowanych klubów. Po meczu eliminacyjnym na Łotwie, w którym ulegliśmy Hiszpanii, zainteresowanie wykazał Manchester City, a później zaczęły się pojawiać kolejne propozycje - przyznał Kamil Grabara, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

- Szczerze mówiąc nie przywiązywałem i nie przywiązuję do tego większej wagi. Moim zadaniem jest praca, a wszystkimi sprawami poza boiskowymi zajmuje się moja agencja - kontynuował niezwykle utalentowany bramkarz.

- Transfer to po prostu krok do przodu w mojej przygodzie z piłką. Uważam, że najważniejsze to twardo stąpać po ziemi, bo jeśli ktoś ma głowę na karku, to nieważne czy będzie w Ruchu czy Liverpoolu, zrobi z tego wielki pożytek - zaznaczył.

- Atmosfera na Anfield jest wspaniała, ale ja zawsze będę miło wspominał świetny doping kibiców "Niebieskich", który nie raz niósł drużynę do zwycięstwa. Sam klub z Liverpoolu zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wszystko jest poukładane i rozplanowane co do minuty. Zdaję sobie jednak sprawę, że zanim pojawi się szansa na debiut w pierwszym zespole, będę musiał wykonać dużo sumiennej pracy, ale na pewno taki zamysł w głowie mam i jest to mój cel na przyszłość - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
zdzislawz
Zarejestrowany od: 914 dni
Ilość komentarzy: 4883
Oceny: +48192
Kibicuje:
Liverpool FC Borussia Dortmund
17.01.2016 / 16:00:14
Powodzenia
Senior
MichałPL
Zarejestrowany od: 511 dni
Ilość komentarzy: 559
Oceny: +4039
Kibicuje:
RSC Anderlecht Arsenal Londyn Liverpool FC Wolverhampton Leicester City FC AFC Bournemouth Hull City Swansea City AFC Olympique Lyon AS Monaco
17.01.2016 / 13:17:06
No nieźle.
Junior
gigi73
Zarejestrowany od: 596 dni
Ilość komentarzy: 37
Oceny: +179
Kibicuje:
Borussia Dortmund Irlandia Wisła Kraków Polska Śląsk Wrocław Korona Kielce Lechia Gdańsk
17.01.2016 / 12:47:27
Bardzo dojrzała wypowiedź jak na 17-to latka.

Tabela