betclic

Pomocnik Arki: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

Ostatnia aktualizacja: 21/08/16 15:09, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Cieszę się bardzo, zostawiliśmy zdrowie na boisku. Wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. Walczyliśmy jeden za drugiego. Zagraliśmy znakomity mecz, wiadomo, nieczęsto się wygrywa na Legii. To mistrz Polski, ale to my zasłużyliśmy na zwycięstwo - powiedział Marcus da Silva, pomocnik Arki Gdynia, po wygranej w stolicy 3:1, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową. 

Jego gol na początku spotkania dał Arce prowadzenie. - Przy bramce, chciałem uderzyć mocno na krótki słupek, Malarz skrócił kąt, ale udało mi się zdobyć bramkę. Przy drugiej mojej sytuacji, podjąłem taką decyzję o uderzeniu głową, ale mogłem poczekać i uderzyć nogą. Jestem bardzo zadowolony ze swojej gry, tym bardziej, że przy drugiej bramce asystowałem. Miałem też udział przy trzeciej bramce - cieszył się Da Silva. 

- W końcówce miałem już mniej sił, zasygnalizowałem trenerowi, że lepiej jak wejdzie wypoczęty zawodnik. Wszedł Adrian Błąd, do którego powiedziałem, że musi dać z siebie 120% - przyznał pomocnik Arki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
bytom1920
Zarejestrowany od: 1555 dni
Ilość komentarzy: 1679
Oceny: -198
Kibicuje:
Argentyna Liverpool FC Olympique Marsylia 1. FC Kaiserslautern TSV 1860 Monachium AS Roma Arka Gdynia Polska FC Barcelona Odra Opole
22.08.2016 / 14:04:18
Brawo Areczko .Za rok wy będziecie walczyć o grę w LM .

Tabela