betclic

Pomocnik Cracovii: Jesteśmy dobrze przygotowani

Ostatnia aktualizacja: 06/02/16 17:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Pomocnik Cracovii, Damian Dąbrowski przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jego zespół jest dobrze przygotowany do rundy wiosennej Ekstraklasy.

- Ciężko pracowaliśmy w Hiszpanii i sumiennie podchodziliśmy do treningów. Myślę, że jesteśmy dobrze przygotowani do wiosennych meczów Ekstraklasy, jednak stuprocentowo pewną odpowiedź będziemy mieć dopiero za tydzień. Dopiero po spotkaniu z Górnikiem Zabrze będziemy mogli najlepiej ocenić, czy przerwa zimowa została przez nas dobrze przepracowana -
powiedział 23-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Praca piłkarzy polega na graniu meczów o stawkę, więc cieszę się, że wracamy wkrótce na ligowe boiska. Chcemy pokazać się wiosną z dobrej strony - dodał.

- Myślę, że nie odczuwamy presji, a przynajmniej na razie nie jest ona widoczna w drużynie. Mamy świadomość tego, że dobrymi występami jesienią rozbudziliśmy apetyty kibiców, ale to dobrze. Dawno Cracovia nie była przez tak długi okres czasu tak wysoko w tabeli. Liczymy na to, że dzięki temu na wiosenne mecze będzie przychodziło więcej kibiców, a my będziemy mieć przez to dużą publikę, dla której będziemy grać. To wszystko składa się w jedną całość - kontynuował.

- W pierwszych meczach drużyny będą się najpierw wzajemnie badały, by zobaczyć, jak zostały przepracowane obozy przygotowawcze. Musimy też pamiętać o ruchach transferowych Górnika. Do zespołu doszło wielu nowych graczy i ustawienie personalne zabrzan na mecz z nami jest dla nas zagadką -
zakończył.
Źródło: asinfo.

Tagi:

Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela