betclic

Pomocnik Cracovii nie zagra z Zagłębiem Lubin

Ostatnia aktualizacja: 26/02/16 07:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W piątkowym meczu Cracovii z Zagłębiem Lubin na boisku nie zobaczymy Miroslava Covilo. Serbski pomocnik wciąż nie doszedł do siebie po kontuzji kolana, której nabawił się w ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej z Zemplinem Michalovce (2:0).

- Miro trenuje już z większym obciążeniem, ale nie jest jeszcze zdolny do gry - mówił na czwartkowej konferencji prasowej trener Jacek Zieliński.

Niedawno do zespołu Pasów dołączył Słowak Tomas Vestenicky i być może znajdzie się on w "osiemnastce" na spotkanie z Miedziowymi. - Tomas? Stara się. Problem polega na tym, że nie mamy jak zorganizować sparingu dla dublerów. Ale w wewnętrznych grach Vestenicky robi, co może. Widać, że umie grać, ale wszystko okaże się na boisku - podkreśla trener.

Po odejściu Bartosza Rymaniaka i Sretena Sretenovica Cracovia dysponuje obecnie trzema stoperami. Opiekun krakowian zapewnia, że "trwają poszukiwania obrońcy". - Do końca okienka pozostało nam kilka dni. Zobaczymy co się wydarzy. Być może ktoś jeszcze dołączy. Próbowaliśmy pozyskać stopera przez dwa miesiące, ale nie jest to łatwe zadanie. Liczę, że uda się jeszcze kogoś pozyskać - podsumowuje.

Piątkowe starcie rozpocznie się o godzinie 20:30.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela