betclic

Pomocnik Interu: Przeciwko Juve trzeba zagrać doskonale

Ostatnia aktualizacja: 19/09/16 12:42, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com

Inter Mediolan pokonał Juventus Turyn 2:1, a Antonio Candreva, pomocnik "Nerazzurrich", uważa, że ta wygrana doda jego drużynie pewności siebie w dalszej części sezonu.

- Rozegraliśmy doskonały mecz, a taki trzeba zagrać przeciwko Juventusowi. Ta wygrana doda nam pewności siebie oraz pozytywnego "kopa", ale za trzy dni czeka nas kolejny mecz. Wiemy, że grając z mniejszymi drużynami mieliśmy złe nastawienie. Musimy się zbudować po tym zwycięstwie
- powiedział Candreva, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Jesteśmy Interem i nie możemy narzucać sobie limitów. Musimy starać się wygrać każde spotkanie. Wtedy zobaczymy, co to nam da. Musimy grać w ten sposób za każdym razem, kiedy wychodzimy na boisko. Musimy być pełni pokory i determinacji - podkreślił.

Przed niedzielnym spotkaniem na San Siro włoskie media spekulowały, że z Interem rozstanie się najprawdopodobniej zatrudniony tuż przed startem sezonu trener Frank De Boer.

- Trener miał bardo trudny początek, mając na uwadze wyniki, jednak bardzo ciężko pracujemy i robimy to, czego De Boer od nas wymaga. Potrzebujemy czasu, ale ta wygrana doda nam sił i zobaczymy, jak wiele będziemy w stanie osiągnąć. Od kolejnego dnia trzeba już zostawić te spotkanie za nami i skoncentrować się na Empoli oraz odpoczynku - podkreślił 29-letni reprezentant Włoch.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 7538
Oceny: +21349
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
21.09.2016 / 12:12:00
No Inter musi trzymać się szpicy tabeli.
Junior starszy
juve_mw
Zarejestrowany od: 319 dni
Ilość komentarzy: 246
Oceny: +3199
Kibicuje:
Juventus Turyn Włochy
19.09.2016 / 14:49:11
Wiem, że nie będę do końca obiektywny ale chyba z tym "doskonałym" to przesadził.

Po pierwsze przede wszystkim to Juve zagrało tragicznie i bynajmniej nie wynikało to z genialnej gry Interu. Po drugie w ogóle do pierwszej bramki oczy krwawiły od oglądania tego spotkania i dotyczyło to obydwu stron.

Gratulacje dla Interu - wygrali zasłużenie. Ale mam wrażenie po niektórych wypowiedziach z ich otoczenia, że popadają w delikatny hurraoptymizm a to dopiero 4 kolejka... :)

Tabela