betclic

Pomocnik Juve: Wiele osób mówiło, że porażka z Interem może nam posłużyć

Ostatnia aktualizacja: 23/09/16 15:04, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com

Juventus Turyn zagra na wyjeździe z US Citta di Palermo w sobotnim meczu 6. kolejki włoskiej Serie A. Hernanes, pomocnik "Starej Damy", podkreślił, że jego zespół musi do każdego spotkania podchodzić z odpowiednią motywacją.

Mistrzowie Włoch w weekend przegrali na wyjeździe z Interem Mediolan. W środę pokonali przed własną publicznością Cagliari 4:0 i awansowali na pozycję lidera.

- Wiele osób mówiło, że porażka z Interem może nam posłużyć i będziemy mieli po niej serię zwycięstw. Nie jestem przekonany, czy takie podejście do sprawy jest odpowiednie. Uważam przede wszystkich, że tutaj chodziło o naszą grę i jeśli nie podejdzie się do meczu z odpowiednią determinacją, to wtedy nie można wygrać - powiedział Hernanes, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Potrzebowaliśmy właściwej reakcji po tamtym spotkaniu i to nam się udało. Trener Allegri przygotował nas w odpowiedni sposób do ostatniego meczu. My wypełniliśmy jego założenia i dało to bardzo dobry efekt - ocenił Brazylijczyk.

- Musimy być tak samo zmotywowani także na nasz kolejny mecz. Jeśli nie będziemy w pełni skoncentrowani, to wtedy ryzykujemy, że zostaniemy ukarani - podkreślił.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 317 dni
Ilość komentarzy: 7285
Oceny: +20488
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
24.09.2016 / 06:33:30
Nie, to nie jest dobra wróżba (porażka).

Tabela