betclic

Pomocnik Korony przeszedł do Termaliki Nieciecza

Ostatnia aktualizacja: 16/06/16 17:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. termalica.brukbet.com

31-letni Vlastimir Jovanović został nowym zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Z klubem podpisał dwuletni kontrakt - informuje oficjalna witryna Słoników. 

Urodzony w Bośni i Hercegowinie piłkarz karierę rozpoczął w FK Sloga Doboj. W latach 2006–2009 bronił barw FK Slavija Sarajewo. Zagrał w 73 meczach i strzelił cztery gole. Na ten dorobek złożyły się spotkania w Pucharze Intertoto. Jesień 2009 roku spędził w tureckim Vestel Manisaspor. Nie rozegrał żadnego spotkania. Wiosną 2010 roku ponownie znalazł się w Slaviji Sarajewo (18 meczów i 2 bramki). 

Od lipca 2010 roku do czerwca 2016 pomocnik występował w Koronie Kielce. W jej barwach rozegrał 176 meczów i strzelił sześć bramek.

Jovanović w latach 2008-09 zaliczył trzy spotkania w reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Wystąpił przeciwko Japonii, Azerbejdżanowi i Uzbekistanowi.

Jovanović to kolejne wzmocnienie zespołu z Niecieczy w przerwie letniej. Wcześniej klub zakontraktował Dariusza Trelę, Jarosława Szarka, Davida Gubę i Samuela Stefanika. Do drużyny dołączyli też Piotr Nowak i Krzysztof Miroszka z zespołu juniorów starszych oraz Adrian Pikul i Szczepan Kogut z drużyny rezerw.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela