betclic

Pomocnik Lecha nie pojechał na zgrupowanie kadry Węgier

Ostatnia aktualizacja: 22/03/16 07:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Gergo Lovrencsics nie pojechał na zgrupowanie reprezentacji Węgier, która w tym tygodniu rozegra dwa mecze towarzyskie. Niewykluczone, że w spotkaniach kadry nie zagra także Tamas Kadar - czytamy na oficjalnej stronie mistrza Polski.

Pomocnik Lecha wciąż odczuwa skutki infekcji, która wykluczyła go z gry w ostatnich dwóch meczach. 27-letni Węgier z powodu choroby nie trenował na pełnych obrotach . - Nie jestem gotowy do gry. Potrzebuję kilka dni, żeby wrócić do formy. Rozmawiałem o tym z trenerem reprezentacji, który wyraził zgodę na to, żebym został w Poznaniu - mówi Lovrencsics.

Na Węgry poleciał natomiast Tamas Kadar. Lewy obrońca mistrza Polski nie dokończył ostatniego ligowego meczu Lecha. Kadar jeszcze w pierwszej połowie skręcił staw skokowy i w przerwie został zmieniony przez Kebbę Ceesaya. Na Węgrzech przejdzie konsultacje medyczną z lekarzem kadry i prawdopodobnie wróci do Poznania.

Na zgrupowanie reprezentacji pojechał też Karol Linetty. 21-letni środkowy pomocnik nie zagrał w ostatnich trzech meczach Kolejorza ze względu na uraz żebra.

Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!