betclic

Pomocnik Lecha: Odbijamy się od dna

Ostatnia aktualizacja: 26/10/15 14:37, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Maciej Gajos liczy na to, że niedzielna wygrana z Legią pomoże drużynie i lechici w końcu rozpoczną marsz w górę ligowej tabeli.

Gajos w drugim spotkaniu z rzędu przyczynił się do zwycięstwa Kolejorza. We Florencji 24-latek wpisał się na listę strzelców, z kolei w Warszawie asystował przy golu Kaspra Hamalainena.

- Mam nadzieję, że tą wygraną we Florencji zażegnaliśmy już kryzys i teraz będzie tylko lepiej. Cieszy nas to, że odnieśliśmy drugie zwycięstwo z rzędu, bo to bardzo ważne trzy punkty. Liczę na to, ze powoli odbijamy się od dna i zaczniemy piąć się w górę tabeli - uważa pomocnik Kolejorza cytowany przez lechpoznan.pl.

- Pierwsza połowa była trochę lepsza w naszym wykonaniu, bo więcej utrzymywaliśmy się przy piłce. W drugiej części było już trochę gorzej, ponieważ chcieliśmy dowieźć to zwycięstwo do końca - podsumowuje wczorajsze spotkanie Gajos.

- Bardzo potrzebujemy punktów i ten styl schodzi na dalszy plan. Mam nadzieję, że to zwycięstwo da nam pozytywnego kopa na dalszą część sezonu - dodaje.

Lechici po raz pierwszy w tym sezonie ligowym odnieśli wyjazdowe zwycięstwo.

- Cieszę się, ze zwycięstwa, bo było nam bardzo potrzebne. Zrobiliśmy na boisku to, co sobie założyliśmy. Mieliśmy trochę szczęścia, ale najważniejsze, że w końcu wracamy do Poznania z trzema punktami - zakończył rozmowę z oficjalną stroną mistrzów Polski Gajos.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela