betclic

Pomocnik Lecha: Treningi są ciężkie, ale po to jest przerwa na kadrę

Ostatnia aktualizacja: 03/09/16 08:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com

- Najważniejsza jest teraz ciężka praca i walka o kolejne zwycięstwa w lidze. Trzeba zacząć piąć się w górę tabeli - mówi Darko Jevtić, pomocnik Lecha Poznań, cytowany przez oficjalną stronę Kolejorza.

Piłkarze Kolejorza są w trakcie dwutygodniowego mikrocyklu. Do gry o ligowe punkty powrócą dopiero w niedzielę, 11 września. Ich rywalem będzie zajmująca 8. miejsce drużyna Pogoni Szczecin. - Treningi są ciężkie, ale po to jest ta przerwa na kadrę, żebyśmy mocniej popracowali i przygotowali się do kolejnej części sezonu - mówi Darko Jevtić, pomocnik Kolejorza. - Wiemy, że nasz start nie był udany, ale ostatnie mecze były już lepsze. Musimy dalej ciężko pracować i piąć się w górę tabeli - dodaje Wilusz.

Trener Kolejorza, Nenad Bjelica podobnie jak Darko grał na pozycji ofensywnego pomocnika. W trakcie treningów szkoleniowiec stara się przekazywać Serbowi cenne wskazówki. - Trener jest bardzo doświadczony i podpowiada mi, co mogę poprawić - mówi lechita. - Dopiero niedawno wróciłem po kontuzji i teraz mogę dawać z siebie wszystko. Na każdym treningu staram się pokazywać z jak najlepszej strony, żeby szkoleniowiec postawił na mnie w meczu o stawkę - kończy.

Źródło: lechpoznan.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!