betclic

Pomocnik Lechii: To nie jest dobra sytuacja, gdy koledzy mają kontuzje

Ostatnia aktualizacja: 08/09/16 19:53, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

- Wiem, że część kolegów, którzy grali do tej pory w pierwszym składzie ma kontuzje i ja mógłbym na ich nieobecności skorzystać, ale to nie jest dobra sytuacja - przyznał Lukas Haraslin w rozmowie z oficjalną stroną Lechii Gdańsk.

Podopieczni Piotra Nowaka w najbliższy piątek zagrają na wyjeździe z Cracovią. Drużyna z Małopolski aktualnie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy.

- Zdecydowanie lepiej jest wtedy, kiedy wszyscy są zdrowi i można na takich samych warunkach rywalizować o miejsce w składzie. Po kontuzji czuję olbrzymi głód gry i cieszę się, że dostałem szansę od trenera w naszym ostatnim spotkaniu - kontynuował słowacki rozgrywający zespołu z Trójmiasta.

- W moich pierwszych spotkaniach w barwach Lechii zdobyłem trzy bramki, potem gole strzelałem już tylko w sparingach. Przydałoby się w końcu znowu coś trafić. Chcemy w tym meczu wygrać, bo dzięki zwycięstwu możemy wrócić na pierwsze miejsce w tabeli - kontynuował Słowak.

- Każdy zawodnik stawia przed sobą cele. My jako drużyna chcemy osiągnąć założenia, które omawialiśmy przed rozpoczęciem sezonu. Teraz musimy skoncentrować się na piątkowym spotkaniu z Cracovią. Nie możemy przegrywać - podsumował Haraslin.

(za lechia.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Niviuk
Zarejestrowany od: 687 dni
Ilość komentarzy: 115
Oceny: +1142
Kibicuje:
Bayern Monachium Juventus Turyn Polska
09.09.2016 / 08:26:58
Lechia ma potencjał żeby coś ugrać w lidze. Dobrze by było, by przynajmniej trzy z czterech drużyn grało w europejskich pucharach. A właśnie Lechię widzę w przyszłym roku w fazie grupowej LE.
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 7226
Oceny: +20418
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
09.09.2016 / 06:25:39
Trzeba umieć wykorzystać swoją szansę.

Tabela