betclic

Pomocnik Liverpoolu: To było niesamowite uczucie

Ostatnia aktualizacja: 21/01/16 16:08, Komentarzy: 1

0
1
Fot. charnsitr/Shutterstock

Liverpool FC w środę wyeliminował z Pucharu Anglii czwartoligowe Exeter City. Tuż po spotkaniu swojego wielkiego zadowolenia nie ukrywał 18-letni angielski pomocnik The Reds, Sheyi Ojo.

Niezwykle utalentowany zawodnik podczas powtórkowej rywalizacji z niżej notowanym rywalem strzelił swoją premierową bramkę na Anfield. Wychowanek ekipy z czerwonej części Merseyside na listę strzelców wpisał się w 74. minucie. 

- To było naprawdę niesamowite! W tej chwili ciężko jest mi opisać w stu procentach to co czuję - powiedział Sheyi Ojo, cytowany przez oficjalną stronę internetową osiemnastokrotnego mistrza Anglii. 

- Jestem niezmiernie szczęśliwy, że miałem realny wpływ na boiskowe wydarzenia i ostateczny wynik spotkania. Cieszę się, że pomogłem Liverpoolowi awansować do kolejnej rundy The Emirates FA Cup - kontynuował.

- Nie da się ukryć, iż bramka zdobyta na Anfield wpisuje się w moją karierę jako coś naprawdę wyjątkowego. Nie zmienia to jednak faktu, iż nadal zamierzam ciężko pracować na treningach - dodał urodzony w Hemel Hempstead piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
raflol872
Zarejestrowany od: 566 dni
Ilość komentarzy: 328
Oceny: +1623
Kibicuje:
Manchester United Borussia Dortmund Ruch Chorzów Polska Real Madryt
21.01.2016 / 20:24:10
Strzelił naprawdę ładną bramkę.