betclic

Pomocnik Milanu: Montella to nowoczesny trener

Ostatnia aktualizacja: 09/09/16 08:41, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com

AC Milan po dwóch kolejkach Serie A ma na swoim koncie trzy punkty. Riccardo Montolivo, pomocnik "Rossonerich", podkreślił, że jego zespół musi w kolejnych spotkaniach utrzymać równy poziom gry przez pełne 90 minut.

Zespół z San Siro najpierw pokonał u siebie Torino, a następnie przegrał w Neapolu. W obu tych spotkaniach padło bardzo dużo goli.

- Wygląda to dobrze, nawet jeśli nie jesteśmy zadowoleni z naszego ostatniego wyniku na wyjeździe z Napoli. Pod względem gry, zrobiliśmy wiele dobrego, choć są jeszcze rzeczy, które musimy poprawić - powiedział Riccardo Montolivo w rozmowie z "Milan TV".

Drużyna z Mediolanu w tym sezonie gra pod wodzą nowego szkoleniowca, Vincenzo Montelli. Jak jest oceniana jego praca?

- Jest nowoczesnym trenerem, więc potrzeba trochę czasu, aby widoczny był jego styl gry w piłkę. Jesteśmy jednak na właściwej drodze. Montella wymaga od nas tego, abyśmy koncentrowali się na posiadaniu piłki i kontrolowaniu gry - stwierdził 31-letni środkowy.

- Bardzo dobrze wiemy, co mamy robić, kiedy jesteśmy w posiadaniu piłki. W pierwszych meczach było widać, jak chcemy grać. Naszym celem jest teraz, aby grać równo przez pełne 90 minut
- podkreślił Montolivo.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 314 dni
Ilość komentarzy: 7194
Oceny: +20371
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
11.09.2016 / 09:06:47
Gryźć, szarpać i nie odpuszczać....

Tabela